Pasowanie na przedszkolaka ;-)

  • Napisane 29 października 2015 o 22:49

Witam ;-)

Już minęły 2 miesiące Julki przygody z przedszkolem.  Jakie  są moje odczucia…. Tak naprawdę nie wiem…. Cieszę się , że Julka ma kontakt z dziećmi i że dzieci tak wspaniale na nią reagują… Są bardzo opiekuńczy…, obserwują Julkę…( sama byłam świadkiem).  Również Julka pozytywnie reaguje na przedszkole… Rano przygotowując Julkę do przedszkola,  mówię  że  jedziemy do dzieci i do przedszkola to bardzo się cieszy…. I tak sobie myślę, że musi jej tam być dobrze…. i tego się trzymam ;-) ;-) ;-)

Dzisiaj w przedszkolu odbyło się pasowanie na przedszkolaka ;-)  Julka również wzięła udział  w tym wielkim wydarzeniu….  Jednakże Julka nie była zachwycona uroczystością….  Lekko podziębiona, marudna i płaczliwa wytrwała do końca uroczystości…  Dzieci śpiewały, mówiły wierszyki… ;-) ;-)   Dla mnie to był bardzo ważny dzień… a dla Julki ….. ;-(  Na zakończenie dzieci dostały  dyplom  i mały upominek ;-) ;-)

Mały poczęstunek po uroczystości ;-)

Mały poczęstunek po uroczystości ;-)

A w zeszłym tygodniu mieliśmy  ” Dzień Pomarańczowy„. Dzieci ubrane  na pomarańczowo… Również Julka miała pomarańczową bluzkę ….

Smakujemy pomarańczkę ;-)

A to mały gość…jaszczurka ;-)

Zabawa z dziećmi ;-)

Zabawa z dziećmi ;-)

" Pszczółki " ;-)

” Pszczółki ” ;-)

I tak  zleciały 2 miesiące w Julkowym  przedszkolu  ;-)

Pozdrawiam ;-)

Mama Julki ;-) 

 

 

Dodaj komentarz